ads

Yurtkur personel alimi kacirma

Gençlik ve Spor Bakanlığı kadın ve erkek yurt yönetim personeli alımı için 500 kadroya internet başvuruları alınıyor. GSB Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK 500 sözleşmeli personel alımı başvuru ekranına erişim, başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde.

Gençlik ve Spor Bakanlığı “GSB” tarafından Kredi Yurtlar Kurumu “KYK” bünyesinde 270 kadın yurt yönetim personeli memur alımı ile 230 erkek yurt yönetim personeli memur alımına başvurular toplam 500 kadro için başladı. Peki KYK memur alımlarına kimler başvuru yapabilecek? KYK memur alımı başvuru şartları nelerdir? KYK 500 memur alımı başvuruları nasıl ve nereden yapılacak? Tüm sorularınıza yanıt aşağıdaki haberimizdedir.

KYK 500 Memur Alımı Başvuruları Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK başvuruları için adaylar Gençlik ve Spor Bakanlığının “Başvuru” internet sitesi üzerinden online olarak yapabilecekler. Adaylar “2020 – T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Başvuru Formu” üzerinden aşağıdaki tüm aşamaları yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün