ads

VGM müjdeyi verdi! Başvurana para yardımı! Başvuru şartları açıklandı…

VGM müjdeyi verdi! Başvurana para yardımı! Başvuru şartları açıklandı...

VGM müjdeyi verdi! Başvurana 967 TL para yardımı! Başvuruadmin Murat10923

şartları açıklandı…
Koronavirüs salgını sürecinde devlet tarafından destek ödemeleri sürüyor. Vakıflar Genel Müdürlüğünce, vakfiyelerde yer alan hayır şartlarının yerine getirilmesi amacıyla muhtaç aylığı bağlanmaktadır.


VGM tarafından ayrıca yetim ve muhtaçlık durumunda ilkokul, ortaokul, devine ve yükseköğrenim öğrencilerine eğitim yardımı hizmeti, yetim ve engellilere muhtaç aylığı hizmeti, ihtiyaç sahibi kişilere kuru gıda ve sıcak yemek hizmeti verilmektedir. Ödemelerden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. İşte, 967 TL para yardımı başvuru şartları nelerdir?

VGM müjdeyi verdi! Başvurana 967 TL para yardımı! Vakıflar Genel Müdürlüğünce, vakfiyelerde yer alan hayır şartlarının yerine getirilmesi amacıyla muhtaç aylığı bağlanmaktadır.

Annesi ya da babası olmayan muhtaç çocuklar ile % 40 ve üzeri engelli olan muhtaçlara aşağıdaki şartların tamamını sağlamaları halinde muhtaç aylığı bağlanır.Muhtaç aylığından yararlanma başvuru şartları belirlendi. Devlet tarafından pandemi döneminde destek ödemeleri sürüyor. Ödemelerden yararlanmak isteyenler için detaylar belli oldu. İşte, 967 TL para yardımı başvuru şartları nelerdir?.Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün