ads

Isa gwliyor dedi ve olanlar video

Çok üzücü
Yaşlı bir adam trenin içindeydi, ayağa kalktı ve yolculara ′′ İSA ÇOK YAKINDA GELİYOR ′′ dedi. Bir kadın bağırdı: ′′ Kapa çeneni, sen hiçbir şey bilmiyorsun ve İsa ‘ n bile yok.” yaşlı adam utandı ve oturdu. Ama Tanrı yeniden yükselmek için kalbini koymaya devam etti ve İsa ‘ nın gelişinden söz etmeye devam etti. Tanrı ‘nın sesine itaat etti ve tekrar ayağa kalktı : İsa geri dönüyor, günahlarımızdan tövbe edip O’ nu bugün kabul etmemiz gerekiyor.” Sonra daha önce bağıran kadın koltuğa oturdu, ve zavallı yaşlı adama saldır. Zavallı yaşlı adama saldırmaya devam ederken çocuğu ona dedi ki. ′′ Ona vurmayı bırak anneciğim, o Tanrı ‘ dan bir gönderme.” Sonra kadın dizlerinin üzerine çöküp ağlamaya başladı! 😭
Yaşlı adam ona ′′ Neden ağlıyorsun?” diye sordu.

Kadın dedi ki: ′′ Oğlum dilsizdi, şimdi konuşuyor!”

Hikayenin ahlaki: hayatta ne ile karşılaşırsan karşılaş, Tanrı ‘ ya güvenmekten asla vazgeçme. Ve bunu 5 farklı Facebook grubunda paylaşmamak için çok meşgul olmayın çünkü önümüzdeki birkaç dakika içinde hayatınızda sizin gibi büyük bir mucize gerçekleşecek! TANRI HAYATTA!

Yorumlara TANRI İYİDİR yaz! Şimdi 5 farklı Facebook grubunda paylaş! Ve Tanrı ‘ nın senin için neler yapabileceğini gör!
Tanrıya inanmıyorsanız görmezden gelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün